image_2

Відділ з благодійності та соціального служіння доставив гуманітарну допомогу у Слов’янськ

19 і 20 липня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія група священнослужителів та мирян Київської єпархії Української Православної Церкви доставила зібрану на київських парафіях гуманітарну допомогу жителям Слов’янська та Миколаївки.

Збір допомоги був організований Відділом з благодійності та соціального служіння Київської єпархії та Відділом зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви, який також організував транспортування допомоги до місця призначення. Колону з гуманітарним вантажем, яка складалася з 3 автобусів з 7 тоннами допомоги, очолив клірик Київської єпархії протоієрей Захарій Керстюк, який має досвід служіння в гарячих точках, зокрема у Лівії та Сирії.

У суботу 19 липня о 4 годині ранку після молебню священнослужителі та колона з гуманітарною допомогою вирушили від Києво-Печерської Лаври на Схід. Проїжджаючи блок-пости української армії, священнослужителі мали спілкування з українськими військовими, яким дарували молитвослови, а також передавали частину допомоги, за що солдати дякували та зустрічали групу привітно.

У неділю 20 липня, після літургії в храмі святого Олександра Невського у місті Слов’янськ, київські священики продовжили роздавати допомогу. За приблизними підрахунками, протягом неповних двох днів їх перебування на сході України допомогу змогли отримати близько 1 500 людей.

За словами протоієрея Захарії Керстюка, привезеного вантажу не вистачило всім потребуючим, тому необхідність в допомозі мешканцям Словянська є дуже великою. Планується, що ВЗЦЗ УПЦ спільно з Відділом з благодійності та соціального служіння Київської єпархії, по мірі збору гуманітарної допомоги по парафіях Києва, організовуватиме відправку вантажів до східних регіонів України з адресною доставкою продуктів та речей першої необхідності.

У зв’язку з цим просимо людей, які готові допомогти або долучитись до організації доставки вантажів на Схід, звертатися до згаданих церковних відділів.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua