Відділ з благодійності та соціального служіння організував захід для дітей до Дня святого Миколая

19 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, настоятеля Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового, відбувся урочистий захід "Святий Миколай іде до дітей". Ось уже третій рік поспіль під молитвним покровом Блаженнішого Владики в стінах галереї "Соборна" збирається більше двохсот дітей.

Захід розпочався з молебню в храмі на честь Всіх святих, який очолив голова парафіяльної ради Кафедрального собору УПЦ єпископ Бородянський Варсонофій, вікарій Київської Митрополії. Владика привітав усіх присутніх зі святом та побажав, щоб серця дорослих і малечі завжди були наповнені добром, милосердям, які сповідував святитель Миколай.

Свято було організовано Відділом з благодійності та соціального служіння Київської єпархії та Духовно-просвітницьким центром Кафедрального собору УПЦ. В рамках концерту із вітальним словом виступив співробітник відділу протоієрей Владислав Діханов. Священик побажав усім здоров'я та життєвої наснаги і вручив дітям подарунки.

Вагому підтримку заходу організував благодійний фонд "Соняшник", який опікується талановитими дітьми з різних куточків України. У концетрі взяли участь молодіжний ансамбль "Радощі", Зразковий хореографічний колектив "Вікторія" (м.Васильків), Ансамбль "Арт - феєрія" центру дитячої творчості Дніпровського району Києва, а також низка вокалістів: Єва Бондарь, Анастасія Дзюбак, Руслана Кадкуленко, Глуховська Валерія та Анастасія Сулименко.
duhcenter.in.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua