Відразу дві незвичайні виставки презентують у галереї «Соборна»

14 вересня о 13:00 в столичній галереї «Соборна» відбудеться відкриття відразу двох виставок сучасної фотографії – V Міжнародного жіночого фотоконкурсу «Планета дітей» та студії дитячої фотографії «Стрекоза» «Сім’я в радість».

МIЖНАРОДНИЙ ЖIНОЧИЙ ФОТОКОНКУРС «ПЛАНЕТА ДIТЕЙ»

Мiжнародний жiночий фотоконкурс «Планета дiтей» (iдея та координацiя члена Нацiональноi фотоспiлки Украiни Наталiї Компанцевої AFIAP) проходить пiд патронатом Мiжнародного фотографiчного руху «Образ без кордонiв» та Нацiональноi спiлки фотохудожникiв Украiни.

Органiзатори:

Київська органiзацiя НСФХУ

Галерея «Соборна»

Акцiя здiйснюеться за iнформацiйною пiдтримкою газети «ДЕНЬ»

Основна мета цього конкурсу – привернути увагу широких кiл громадськостi та урядiв до проблем Дитини з точки зору майбутнього людства, проблем духовностi i збереження надбань цивілізації, краси, розуму, свiтлого і доброго в кожному, хто вранцi зустрiчає новий день.

Цього року фотосалон відзначає свій перший ювілей – йому виповнилося 5 років. Незважаючи на світову економічну кризу і непросту ситуацію в Україні жінки і цього року підтримали міжнародний конкурс. З'явилися нові країни-учасники: Азербайджан, Грузія. Всього за 5 років нашого існування в конкурсі взяло участь 23 країни.

Організатори конкурсу (Київська організація НСФХУ) не випадково запросили до участі в ньому лише жінок-фотографів. Адже призначення жінки – перш за все, бути матір'ю, берегинею вогнища і продовжувати рід людський. І кому, як не жінці, розповідати про дітей, про їх радощі і прикрощі, про свята і нещастя, особливо в країнах, охоплених війнами. Всі без виключення фотографії пронизані любов'ю до дітей, ніжністю, співчуттям, вони всі правдиві і життєві, і в цьому, напевно, найбільша цінність цієї виставки.

ФОТОВИСТАВКА «СІМ’Я В РАДІСТЬ»

Фотовиставку нового формату, присвячену родинним цінностям, вперше презентує студія дитячої фотографії «Стрекоза».

Студія дитячої фотографії «Стрекоза» створена у 2012 році. За час існування команда студії провела більше 200 сімейних і дитячий фотосесій. Створила 10 проектів, серед яких: «Татусеві дочки» (фотопроект про те, як зоряні папи проводять час зі своїми доньками), «Дочки матері» (фотопроект про улюблені заняття зіркових мам і їх дочок), «Разом» (проект про пари, які прожили понад 30 років разом, розповідає, як зберегти любов довгі роки і насолоджуватися кожним днем разом), «Життя» (мета проекту – показати фотографією протягом життя в різних сім'ях, їх радості, злети і зміни) та ін.

Головна мета фотостудії «Стрекоза» – бути корисними в збереженні сімейних цінностей.

Дитяча фотографія, створена фотографами студії «Стрекоза», відрізняється яскравими і приємними кольоровими поєднаннями, незвичайними планами, які підкреслюють важливість тієї чи іншої події життя.

Автори робіт: Юлія Єлісєєва, Вікторія Вишневецька, Світлана Саган

Дата проведення виставок: 14 вересня – 9 жовтня

Галерея «Соборна» – м. Київ, Залізничне шосе, 3 (м. Либідська)

Детальніша інформація: www.soborna.church.ua

Тел. (044) 529-03-59, 099 231 47 42 – Дарія Кривошея (журналіст, редактор офіційного сайту)

E-mail: info@duhcenter.in.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua