Війшов третій номер журналу “Голос”

Вийшов третій номер журналу Голосіївського благочиння "Голос", який видається з благословення Блаженнішого Митрополита Київсьького і всієї України Володимира. У номері: проповідь Предстоятеля Української Православної Церкви, новини, статті.

Цього року виповнюється 120 років з дня смерті великого російського композитора Петра Ілліча Чайковського, який протягом свого життя - прожив він усього лише 53 роки - створив безліч високохудожніх творів. Чайковським написано цілу Літургію, Всенічнуу та інші церковні співи.

Ознайомлюючи читача з православними храмами Голосіївського благочинія міста Києва, ми хочемо розпочати з академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів при Міжрегіональній Академії управління персоналом (МАУП).

При слові "козак" уява малює чоловіків у полотняних сорочках, шароварах, з оселедцем на голові. Вони наводять жах походами на турків, мужньо дають відсіч набігам татарських орд, відвойовують українські землі від польського панування. Козак – це хоробрий воїн, ярий захисник Православ’я.

Розмірковуючи про Хрест, ми наближаємося до неосяжного, до таємниці Божественної премудрості, яку Бог перед століть до нашої слави. І разом з тим, ми торкаємося до самого близького, рідного, доступного і дорогоцінному символу нашої радості і похвали.

Про це та багато іншого читайте у свіжому номері журналу "Голос".

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua