DSC_0008

Вікарії Київської Митрополії звершили богослужіння престольного свята храму на честь святителя Іоасафа Білгородського

17 вересня, у день обрітення мощей святителя Іоасафа, єпископа Білгородського, в храмі на честь святителя Іоасафа у Шевченківському районі столиці була звершена святкова Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння звершили вікарії Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, та єпископ Фастівський Даміан.

Преосвященним владикам співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Другого шевченківського благочиння і настоятель храму протоієрей Віталій Бойко та духовенство столиці.

На Малому вході за ревне служіння святій Православній Церкві з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія єпископ Феодосій возвів у сан протоієрея кліриків храму священиків Іоанна Ляпіна та Олександра Щавинського, а також удостоїв клірика храму диякона Олександра Романія чергової ієрархічної нагороди - права служіння з подвійним орарем. Також під час літургії єпископом Феодосієм була звершена дияконська хіротонія В'ячеслава Павліва.

Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій подякував Преосвященному єпископу Даміану за спільну молитву і служіння в цей святковий день, а також передав настоятелю, духовенству та громаді храму поздоровлення з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua