Вікарії Київської Митрополії звершили літургію в храмі на честь ікони Божої Матері “Услишательниця”

5 жовтня, в день шанування ікони Божої Матері "Услишательниця", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарії Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій та єпископ Фастівський Даміан звершили Божественну літургію в новозбудованому храмі на честь однойменної ікони Богородиці у селі Фасова Макарівського району. Слід зазначити, що це - єдиний в світі храм, збудований на честь цієї святині.

Преосвященнішим владикам співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духовенство Макарівського вікаріатства, священнослужителі Введенського монастиря Києва та гості у священному сані. За богослужінням молилися депутати місцевих рад.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій зазначив, що Божа Матір закликає нас слухати слово Господнє і виконувати його, тому ми повинні в першу чергу жити за Євангелієм і маємо стверджувати святе Православ’я своїм життям.  Було піднесено молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії відбулася хресна хода навколо нещодавно спорудженого храму. Духовенство та віряни вознесли особливі молитви Пресвятій Богородиці  перед Її чудотворним образом.

Владика Іларій подякував усім за молитви, священнослужителям Макарівського вікаріатства - за сумлінне виконання послухів на ввірених їм парафіях, а також окремо підкреслив вагому допомогу єпископа Даміана у розбудові парафій в Макарівському районі.

Архімандрит Філарет від імені настоятеля храму архімандрита Кирила (Білана), благочинного Макарівського благочиння, та всього священства і громади Макарівщини подякував Преосвященнішим владикам за звершену службу Божу, зазначивши, що ікона Божої Матері "Услишательниця", через яку Божа Матір явила Себе саме у селі Фасова, є по-особливому пошанованою святинею Макарівської землі - батьківщини святителя Димитрія Ростовського.

Також єпископ Макарівський передав усім привітання зі святом і благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Онуфрія.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua