28-1

Вікарій Київської Митрополії взяв участь в урочистостях у Севастополі, присвячених 1000-річчю преставлення Хрестителя Русі

28 липня в Свято-Володимирському соборі Севастополя, спорудженому на фундаменті древнього храму, в якому прийняв святе хрещення благовірний князь Володимир, до 1000-річчю преставлення Хрестителя Русі було звершено Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Астанайський і Казахстанський Олександр.

Йому співслужили: митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Елістинський і Калмицький Юстиніан, архієпископ П’ятигорський і Черкеський Феофілакт, єпископ Львівський і Галицький Філарет, вікарій Київської єпархії єпископ Боярський Феодосій, єпископ Єйський і Тимашевський Герман, єпископ Волгодонський і Сальський Корнилій, єпископ Георгіївський та Прасковейський Гедеон, єпископ Урюпинський і Новоаненський Єлисей, єпископ Махачкалінський і Грозненський Варлаам, єпископ Новоросійський і Гелинджикський Феогност, єпископ Ахтубинський і Єнотаєвський Антоній, єпископ Калачівський і Паласовський Іоанн, єпископ Тихорєцький і Кореновський Стефан, єпископ Армавірський і Лабінський Ігнатій, єпископ Шахтинський і Милеровський Симон; духовенство єпархії та священнослужителі, які прибули з гостями-архіпастирями.

Після закінчення літургії відбувся хресний хід на соборну площу, де відбувся молебний спів рівноапостольному князю Володимиру. На молебні, як і на літургії, підносилися особливі прохання про припинення кровопролиття і розбрату на Україні.

vicariate.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua