Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія учасникам та організаторам конференції «Студентська наука в духовній школі»

Ваше Високопреосвященство! Дорогий Владико Ректор!
Всечесні отці, брати і сестри!

Шановна студентська молодь!

Вчергове в цих стінах відкривається традиційний форум студентської богословської науки. Цього разу він має особливе значення, оскільки відбувається у рік святкування 400-річного ювілею Київських духовних шкіл. І дуже важливо, що низка ювілейних заходів починається саме із зустрічі тих, хто віками наповнював наші школи — майбутніх богословів та служителів Олтаря Господнього. Ми добре знаємо, що життєвий, богословський, пастирський, а деколи і мученицький шлях багатьох світильників Православної Церкви починався саме в аудиторіях Київських духовних шкіл. В аудиторіях, де багато хто з вас має щастя проводити найкращі роки свого життя.

Сподіваюся, що цей форум стане не тільки часом спогадів про славетне минуле наших шкіл, але й пошуком шляхів розвитку українського богослов’я у його служінні Православній Церкві. Робота, що йтиме на секціях конференції, має дати аналіз творчих доробків представників Київських духовних шкіл минулого часу та вказати, що саме із цього вікового надбання може бути корисним і у наш час.

Вважаю за доцільне окремо зазначити, що під час конференції буде обговорено таку важливу тему, як Богословська освіта в світських вищих навчальних закладах. Сподіваюся, що плідному обговоренню цього питання сприятиме участь у нашому форумі студентів зі світських вищих навчальних закладів.

Бажаю учасникам і гостям конференції благословенних успіхів у засвоєнні Богоодкровенних істин та у пошуку шляхів подальшого розвитку наших духовних шкіл.

Прикликаю на Ваші труди Боже благословення!

+ ОНУФРІЙ,
БЛАЖЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua