Вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви учасникам і гостям Міжнародного ярмарку-фестивалю “Дари Київщини”

Шановні організатори, учасники і гості свята!

Маю сьогодні велику радість вітати всіх Вас на I-му Міжнародному ярмарку-фестивалі "Дари Київщини"!

Із покон віків наша українська земля славилась своєю плодючістю, а народ – працьовитістю. Свято виконуючи заповідь Божу порати та доглядати Його творіння (Бут. 2:16), українці завжди дбайливо господарювали і шанобливо відносилися до своєї землі. Свято збору стиглого врожаю наш боголюбивий народ супроводжував молитовною подякою Богу за Його багаті милості та щедроти і народними торжествами. В цьому давньому звичаї відкривається велика Божа мудрість: "Всяке добре даяння й усякий досконалий дар згори сходить від Отця світла" (Як.1:17).

Цього урожайного року Господь проявив до нашої Вітчизни велику милість і благословив старання українських господарів. Бог любить Україну за її більш ніж тисячорічну вірність Благовістю Христовому, за святих синів та дочок, за добру народну душу. І як не зрадіти серцем тому, що з нами Бог, який щедро благословляє наші просторі ниви та лани.

Нехай же сьогоднішня ярмарок-фестиваль, на який з усіх околиць Київщини дбайливі господарі зібрали найкращі початки свого врожаю, стане символом плоду нашого духа! Нехай Всеблагий Господь благословить лани наших сердець, аби ми принесли Йому щедрі дари любові, радості, миру, довготерпіння, милосердя, віри (Гал. 5:22-23).

Благослови Боже нашу рідну Україну та її боголюбивий народ! Від душі зичу всім вам радісного свята та приємного спілкування!

+Володимир
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua