Вихованці КДС молитовно відзначили 10-річчя свого випуску

12 червня вихованці Київської духовної семінарії 2000-2004 рр. навчання молитовно відзначили 10-річчя свого випуску. З цієї нагоди в лаврському храмі на честь Різдва Божої Матері ("Академічний" храм) було звершено Божественну літургію. Богослужіння з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія очолив єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій.

Його Преосвященству співслужили: глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та інші сокурсники духовної школи у священному сані.

Наприкінці літургії духовенство звершило чин Славлення перед іконою Пресвятої Трійці. Владика Олексій висловив слова подяки Богові і всьому духовенству свого випуску за можливість зібратися знову на спільну молитву через стільки років.

Священство також завітало до ректора Київських духовних шкіл митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, керуючого справами УПЦ. Владика Антоній поздоровив випускників з цією значною подією і закликав залишатися усім такими ж вірними Церкві Христовій, як і раніше, не зважаючи на труднощі. На згадку про зустріч Його Високопреосвященство подарував кожному видання КДАіС, над створеннями яких трудяться студенти і вихованці Київських духовних шкіл.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua