Вихованці київських недільних шкіл відвідали Києво-Печерську Лавру

16 листопада учні недільних шкіл Оболонського благочиння Києва побували в Києво-Печерській Лаврі. Серед них - парафіяни храмів Різдва Христового, святих безсрібників Косми і Даміана, преподобного Серафима Саровського, а також вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації та двох дитячих будинків сімейного типу, розташованих в Оболонському районі столиці (близько 70 дітей з батьками).

Ініціатором заходу став співробітник Відділу релігійної освіти і катехізації Оболонського благочиння протоієрей Олександр Голод.

Під час паломництва по Лаврі діти відвідали територію Історико-культурного заповідника, побували в Успенському соборі та спустилися в Ближні печери. Екскурсію по монастирю провели Олександр і Неоніла Ворсини - викладачі Недільної школи храму Різдва Христового.

Після цього діти поспілкувалися з намісником монастиря - Митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом. Кожного з них владика благословив, вручивши ікону і солодкий подарунок.

Після закінчення екскурсії діти поділилися враженнями від паломництва з творчою групою телеканалу "Глас", яка знімала цей захід.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua