Волонтери «Нашої Лепти» передали допомогу багатодітним сім’ям Києва та бійцям АТО

6 травня Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань провів пасхальну акцію «Кожен день Світлої седмиці Христу - «Сонцю правди» присвятимо!». У рамках благодійного проекту «Наша Лепта» до акції долучились і волонтери парафії на честь святителя Миколая Чудотворця (при Київській міській клінічній лікарні №17).

Так, було передано представникам Спілки багатодітних сімей міста Києва «Діана» пасхальні куличі, дитяче харчування, соки, підгузники, миючі засоби - загальною сумою 15 тис. грн. На прохання дружин бійців АТО волонтери «Нашої Лепти» передали для воїнів духовну літературу.

В громадську організацію «Діана», створену у 1995 році, входить більше 250 сімей, в тому числі сім'ї, які мають дітей-інвалідів, дітей-сиріт та сім'ї переселенців зі Сходу України.

Проект «Наша Лепта» діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і створений на базі лікарняного храму. Куратор благодійного проекту - вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, координатором проекту виступає протоієрей Володимир Косточка, настоятель Свято-Миколаївської парафії і благочинний Печерського благочиння.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua