Вперше у Деснянському благочинні проведено фестиваль колядок на районному рівні

15 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Деснянському благочинні Східного київського вікаріатства вперше був проведений районний фестиваль «Зоряні барви різдвяних колядок».

Фестиваль був запроваджений Управлінням освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на 2016 рік з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та її інтересів до українських християнських традицій.

В організації фестивалю взяли участь: методист РНМЦ Красікова Г.І., настоятель храму на честь святих мучеників Адріана і Наталії протоієрей Роман Матюшенко, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Всецариця» протоієрей Василій Герелюк.

До участі були залучені вчителі музичного мистецтва, вчителі курсу християнської етики в українській культурі та духовенство Деснянського благочиння Київської єпархії.

В районному фестивалі виступили 17 творчих хорових колективів (270 учнів) шкіл Деснянського району та хор вчителів музичного мистецтва «Зоряниці».

Очолили журі районного фестивалю вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним Київським вікаріатством, благочинний Деснянського благочиння і настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Димитрій Григорак, виконуюча обов'язки начальника Управління освіти Деснянської в місті Києві державної адміністрації Олена Шурко.

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами від районного управління освіти та солодкими подарунками від Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua