Храм на честь ікони Божої Матері “Всіх скорботних Радість”

парк "Бабин Яр", вул. Олени Теліги

2 листопада 2012 р. з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив освячення каплиці, побудованої на місці розстрілу фашистськими окупантами православних священиків у роки Великої Вітчизняної війни.

Православна Церква свято зберігає пам'ять про трагедію Бабиного Яру, про праведників, мучеників, про їх подвиги. У 2000 році на місці їх мученицької смерті було встановлено пам'ятний хрест. На даний момент ведуться роботи по зведенню храму на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість", для того щоб молитовно вшановувати пам'ять загиблих мучеників, щоб возносити до них молитви. Богослужіння проходять у тимчасовому храмі, розташованому біля каплиці.

Богослужіння звершуються по суботніх, недільних і святкових днях. Упродовж тижня постійно звершуються молебні (в середу, четвер - о 18:00, в суботу о 15:00). В будні і суботи початок ранкового богослужіння о ​​8:00, початок вечірнього богослужіння о ​​16:00. По неділях початок ранкового богослужіння о ​​9:00, в суботу напередодні - Всенічне бдіння о 16:00. Після Божественної Літургії та трапези - заняття у дитячій недільній школі.

Престольне свято: 6 листопада.
Сайт: www.babiy-yar.org

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua