wpid-hram_1-300x225.jpg

Храм при 17-й лікарні столиці цілодобово відкритий для молитви і допомоги пораненим біля Верховної Ради

Храм святителя Миколая Чудотворця Печерського благочиння (при Київській міській лікарні №17, де знаходяться поранені під час зіткнення біля Верховної Ради) цілодобово відкритий для молитов і допомоги постраждалим.

Про це розповів настоятель храму i благочинний протоієрей Володимир Косточка, повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви.

«Наш храм цілодобово відкритий для бажаючих помолитися за постраждалих, а також принести для них якусь допомогу», – зазначив отець Володимир.

За його словами, до 17-ї міськлікарні Києва привезли 44 постраждалих, один з них помер учора, ще один – сьогодні.

«Люди звертаються до нашого храму з проханнями помолитися про здоров’я їхніх родичів, які зараз лежать з пораненнями у лікарні», – говорить священик.

Нагадаємо, що Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій сьогодні під час Божественної літургії підніс особливі молитви за всіма постраждалими під час зіткнення біля Верховної Ради. Разом з архієреями та духовенством Блаженніший владика прочитав молитву про мир і припинення ворожнечі в Україні.

За інформацією прес-служби Міністерства Внутрішніх Справ України, станом на вівторок, 1 вересня померло троє чоловік.

31 серпня загинув 24-річний солдат Нацгвардії Ігор Дебрін. Сьогодні померли від отриманих поранень службовці Національної гвардії України Дмитро Сластніков 1994 року народження та Олександр Костина 1995 року народження.

Тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості отримали 132 співробітника МВС і Нацгвардії України.

Центр інформації УПЦ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua