DSC_0308.1

Храм Різдва Іоанна Предтечі

вул. Карбишева, 3

Храм споруджено на території Навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Національної академії внутрішніх справ. Будівництво проводилось за ініціативи перемінного та постійного складів Інституту.

Закладення наріжного каменя та встановлення Хреста відбулося 8 липня 2009 року, що і визначило майбутню назву храму (7 липня відзначається Різдво Іоанна Предтечі).

2 грудня 2009 року освячено та встановлено накупольний хрест. А вже 5 червня 2010 року в урочистій обстановці здійснено відкриття та освячення храму архієпископом Львівським і Галицьким Августином - головою Синодального відділу з взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України. Свято відбулося у присутності вищого керівництва МВС України та Академії.

Протягом 2014 року проводилось облаштування одного з приміщень учбового корпусу Інституту під додатковий храм, оскільки основний замалий і не може вмістити всіх парафіян, що особливо відчутно у холодну пору року. 21 жовтня 2014 року парафіяни перейшли молитися у нове приміщення.

Престольне свято: 7 липня.

Сайт: hram-naiau.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua