IMG_2463

Єпископ Бородянський Варсонофій молитовно відзначив день свого тезоіменитства

19 лютого, у день пам'яті преподобного Варсонофія Великого, вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій молитовно вшанував свого небесного покровителя. З нагоди свята в Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору УПЦ було звершено Божественну літургію.

Богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолили вікарії Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент та єпископ Бородянський Варсонофій. Архієреям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Андріє-Володимирського храму протоієрей Павел Білий, духовенство собору та храму Всіх святих.

Проповідь після Євангелія вимовив протоієрей Павел Білий. Він розповів про життя праведника і аскета, світило християнської віри - Варсонофія Великого. На сугубій ектенії було піднесено молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії архієреї з духовенством звершили чин Славлення перед шанованим образом преподобного Варсонофія. Єпископ Климент від імені усіх священнослужителів висловив поздоровлення на адресу голови Парафіяльної ради Кафедрального собору за його старанні труди на благо Церкви. Владика Варсонофій подякував духовенству і вірним за спільну молитву і поздоровлення.

sobor.in.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua