1-IMG_8070-300x199

Єпископ Бородянський Варсонофій очолив літургію, на якій діти молилися за мир в Україні

27 вересня, на свято Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, в Свято-Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового відбулася дитяча Божественна літургія. Вперше після літніх канікул діти об’єдналися в соборній молитві за мир в Україні: вони просили в Господа миру та злагоду для своїх сімей та всього народу.

Урочисте богослужіння очолив голова Парафіяльної ради та ключар Кафедрального собору єпископ Бородянський Варсонофій, вікарій Київської Митрополії. Його Преосвященству співслужили благочинний храму протоієрей Павел Білий та клірики храму.

Літургію супроводжував дитячий хор храму на честь мучеників Косми і Даміана під керівництвом Наталі Мільошкіної. Приєдналися до молитви і вихованці недільної школи для нечуючих «Чути серцем», що діє при Духовно-просвітницькому центрі собору.

Особливість дитячих літургій полягає у тому, що діти стають повноцінними учасниками богослужіння, якнайкраще долучаються до живого спілкування з Богом: допомагають по храму, у вівтарі, співають у хорі та читають молитви.

soborna.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua