Єпископ Бородянський Варсонофій відвідав фотовиставку “Кольори Православ’я. Польща”

23 листопада в рамках святкування четвертої річниці Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового за підримки і благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Блаженнішого Сави, митрополита Варшавського і всієї Польщі, в галереї "Соборна" відбулося відкриття фотовиставки "Кольори Православ’я. Польща" від міжнародного виставкового циклу православного інтернет-проекту "OrthPhoto".

У день відкриття фотовиставку відвідав голова Парафіяльної ради Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового єпископ Бородянський Варсонофій. У Києві фотовиставку презентували директор Польського Інституту в Києві Ярослав Годун та координатор проекту "OrthPhoto" Олександр Василюк.

На понад 200 світлинах 57 фотомайстрів показані фрагменти з життя Православної Церкви у Польщі – прояви її духовності та релігійності, практику та звичаї. Виставка відображає красу церковної архітектури та навколишньої природи, атмосферу молитви, духовенство та парафіян православної Польщі. Це також і привід нагадати, що Православ’я присутнє у Польщі безперервно, починаючи ще з ІХ століття.

Організатори виставки розпочинають з Польщі, але очікується, що "Кольори Православ’я" започаткують цикл презентації різних куточків світу, де живуть православні християни. Таким чином буде показано Православна єдність і водночас різниця культурного колориту.

Фотовиставка "Кольори Православ’я. Польща" діятиме до 8 грудня.
duhcenter.in.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua