Єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята у Свято-Миколаївському храмі на Подолі

22 травня, в день перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських в Барі, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая на Подолі в м. Києві.

Преосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпархії по м. Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Сергій Вінничук і духовенство столиці.

На літургії владика возніс молитву Господу про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні. На богослужінні молилися студенти Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, які духовно опікуються в Свято-Миколаївській церкві. Після закінчення літургії відбулася святкова хресна хода навколо храму.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству та парафіянам храму вітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та вимовив проповідь.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua