Єпископ Боярський Феодосій провів збори духовенства Першого та Другого шевченківського благочинь

5 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, провів збори настоятелів Першого шевченківського благочиння столиці.

Під час зустрічі владика ознайомився з організацією церковно-парафіяльного життя благочиння та розповів присутнім про новий адміністративний поділ парафій Києва. Також владика Феодосій відповів на питання священнослужителів і зробив необхідні вказівки щодо благоустрою парафій.

Того ж дня Преосвященний владика провів збори настоятелів Другого шевченківського благочиння столиці. Під час зустрічі вiн познайомився з настоятелями храмів Шевченківського району та окреслив перспективи та плани розвитку пастирської роботи в вікаріатстві.

Після зборів єпископ Феодосій у супроводі благочинного протоієрея Анатолія Затовського та настоятеля Свято-Макарівського храму протоієрея Владислава Софійчука ознайомився з ходом будівництва споруджуваного дитячого духовно-просвітницького Центру з храмом на честь святого великомученика Георгія Побідоносця.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua