Єпископ Боярський Феодосій відвідав світову прем’єру опери “Червона земля. Голод”

22 листопада в рамках відзначення 80-ї річниці Голодомору 1932-1933 рр. та вшанування його жертв, Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору представив киянам світову прем’єру опери американського композитора українського походження Вірка Балея "Червона земля. Голод". Прем'єра відбулася в Національній опері України.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та на запрошення координаторів Громадського комітету прем'єру відвідав вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством.

За сюжетом опера — історія про трьох голодуючих людей: жінки-селянки з немовлям та озлобленого чоловіка, колишнього функціонера, який брав участь у розкуркуленні, але тепер розкаявся. Вони випадково зустрічаються. Це люди контрастних ідеологій і темпераменту; в виставі показане їх емоційне життя, внутрішній світ, розвиток їхніх стосунків в екстремальній ситуації. Через долі героїв глядачам відкривається все жахіття Голодомору. Лібрето до опери написав поет Богдан Бойчук, один з фундаторів Нью-Йоркського об’єднання україномовних поетів у США.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua