SavedPicture-20141124203539.jpg

Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у прийомі з нагоди Дня незалежності Лівану

24 листопада з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Ліван в Україні пані Клод Халіль Аль-Хаджаль вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому ліванським посольством в Україні.

Захід проходив з нагоди офіційного свята Лівану - Дня незалежності, встановленого в пам'ять про звільнення країни від французького мандата, що здійснювався над ліванськими землями більше 23 років. Святковий прийом відвідали державні службовці, діячі релігії, науки, культури.

Від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія єпископ Феодосій привітав пані Посла та членів дипломатичного корпусу зі святом, побажав благополуччя і миру народу Ліванської Республіки.

Релігія в Лівані відіграє величезну роль у всіх сферах життя суспільства. Навіть політичний устрій Республіки заснований на конфесіоналізмі, який передбачає організацію державної влади відповідно до поділу суспільства на релігійні громади. При цьому країна виділяється великим релігійним розмаїттям.

Ліван - єдина арабська держава, на чолі якогї, згідно з Конституцією, знаходиться християнин - Президент Ліванської Республіки. Прем'єр-міністр - мусульманин-суніт, спікер парламенту - мусульманин-шиїт. Офіційні святкові та вихідні дні в Лівані включають в себе християнські свята (такі як Різдво, Благовіщення, Страсну П'ятницю, Великдень, Трійцю, Успіння), а також свята мусульманського календаря.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua