Єпископ Фастівський Даміан молитовно відзначив день тезоіменитства

18 жовтня, в день пам’яті преподобного Даміана цілителя, пресвитера Печерського, сонм вікарних архієреїв Київської Митрополії Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в Свято-Введенській обителі Києва.

Богослужіння відправляли: архієпископ Білогородський Миколай; єпископи: Макарівський Іларій, Антоній (Боровик), Фастівський Даміан. Преосвященним владикам співслужили насельники обителі у священному сані та священнослужителі Київської і Бориспільської єпархій.

У проповіді, виголошеній після Євангельського читання, єпископ Макарівський Іларій розповів про подвиги преподобного Даміана Києво-Печерського та звернув увагу на те, що він жив в той час, коли так, як і зараз, світ намагався довести людину до гріха. Але святий Даміан всіляко вів боротьбу з пристрастями, з гріхом і жив не духом світу цього, а духом Христовим, і явив себе як людина не від світу цього, але для світу цього. І всі ми покликані вподоблятися преподобному Даміану Києво-Печерському в його подвигах, в боротьбі з гріхами та пристрастями, у формуванні себе во Христі.

Після Божественної літургії було відправлено подячний молебень. По завершенні богослужіння Високопреосвященніший архієпископ Білогородський Миколай передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, а також поздоровлення священноігумену обителі, єпископу Даміану, з днем тезоіменитства.

Архієпископ Миколай, відзначивши труди владики Даміана на ниві Христовій, побажав йому і надалі бути взірцем монашеських трудів для тих, хто несе свій послух у Свято-Введенській обителі, завжди зростати у християнських чеснотах, нових духовних звершень, многих і благих літ служіння Святій Церкві.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua