Єпископ Ірпінський Климент молитовно відзначив день свого народження

16 серпня, у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь святого великомученика Пантелеімона (на ДВРЗ) Дніпровського благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму протоієрей Олександр Криницький, а також духовенство та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія Преосвященний владика звернувся до пастви зі словом проповіді. За Літургією були піднесена молитва за мир в Україні.

Після відпусту, вітаючи настоятеля та віруючих із недільним днем, єпископ Климент передав благословення Предстоятеля УПЦ, а також вручив кожному іконку небесного покровителя парафії зі Святої Гори Афон, де в Свято-Пантелеімонівському монастирі минулої неділі брав участь в урочистому панігірі на честь престольного свята.

У свою чергу, благочинний протоієрей Іоанн та настоятель храму протоієрей Олександр від імені духовенства та віруючих Дніпровського благочиння, а також громади храму на честь св. вмч. Пантелеімона привітали Його Преосвященство із Днем народження.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua