Єпископ Ірпінський Климент очолив богослужіння престольного свята храму на честь Іоанна Кроншадтського

2 січня, в день пам’яті праведного Іоанна Кронштадтського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, очолив Божествену літургію у храмі на честь Іоанна Кронштадтського з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму благочинний Другого дарницького благочиння протоієрей Нестор Коломієць, клірики та гості парафії в священному сані.

Під час богослужіння владика звернувся до парафіян з архіпастирським словом на тему Євангельського читання.

Після відпусту Преосвященний владика передав всім благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та поздоровив громаду з престольним святом, побажавши, щоб молитовна допомога покровителя парафії праведного Іоанна Кронштадтського завжди зміцнювала тілесно та духовно кожного, хто приходитиме до цього храму.

Також від імені Його Блаженства владика Климент нагородив орденом Великомученика Георгія Побідоносця мецената храму Дениса Костржевського.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua