Єпископ Ірпінський Климент освятив приміщення недільної школи при храмі Миколи Святоші

23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив подячний молебень в храмі на честь преподобного Миколи Святоші, князя Чернігівського, який знаходиться на території військової частини Державної спеціальної служби транспорту України.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Павел Барщик та духовенство Східного київського вікаріатства.

За богослужінням молилися голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України генерал-лейтенант Микола Мальков, керівництво та особовий склад військової частини.

Також в цей день на території 195 центральної бази Державної спеціальної служби транспорту м. Києва єпископом Климентом було звершено чин освячення новозбудованої будівлі для недільної школи, яка діятиме при парафії Миколи Святоші.

Преосвященний владика передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Онуфрія та від імені Його Блаженства нагородив церковними грамотами за заслуги перед Церквою керівний склад, військовослужбовців, будівельників та працівників за їх вагомий внесок і особисту допомогу в будівництві недільної школи.

Після цього єпископ Климент з духовенством та військовослужбовцями поклали  квіти до пам’ятника воїнам-понтонерам.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua