Климент 1

Єпископ Ірпінський Климент: «Розпалювання ворожнечі навколо УПЦ не сприятиме консолідації в державі»

Розпалювання ворожнечі навколо Української Православної Церкви не сприятиме консолідації в державі і примноженні миру. Про це у вівторок у своєму інтерв’ю заявив єпископ Ірпінський Климент, глава Синодального інформаційного відділу УПЦ.

Він повідомив, що «ті люди, які розпалюють ворожнечу щодо Української Православної Церкви, дуже помиляються і знаходяться на такому хибному шляху, який не лише їх одних відводить від істини, але й спокушає багатьох людей, що живуть в нашій державі».

«В час, коли всім потрібно єднатися в молитві, всім потрібно просити в Бога прощення своїх гріхів для того, щоб відвернути те лихо, яке спіткало нашу державу, не варто вдаватися до подібних чвар, до подібних образ і безпідставних звинувачень, мета яких не в консолідації нашої держави, не в стабілізації нашого суспільства і примноження миру і спокою, а мета якраз в тому, що через якісь смажені факти і не підтверджені так звані сенсації лише дестабілізувати те, що для всієї нашої держави є джерелом стабільності і миру».

На переконання владики Климента, джерелом стабільності в країні нині є Українська Православна Церква, яка «має абсолютний і беззаперечний авторитет на всіх теренах нашої держави».

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua