Єпископ Ірпінський Климент в Москві взяв участь у засіданні робочої групи з питань духовної освіти

22 січня з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент взяв участь у першому засіданні робочої групи з вироблення єдиного освітнього стандарту та оцінки якості підручників для бакалаврату духовних шкіл.

Засідання очолив голова ВЗЦЗ митрополит Волоколамський Іларіон. На початку зустрічі він розповів присутнім про цілі і завдання, поставлені Вищою Церковною Радою перед новоутвореним органом, оголосив порядок денний засідання і окреслив пріоритетні напрямки роботи.

У ході засідання члени робочої групи висловили свої коментарі стосовно єдиного освітнього стандарту для духовних семінарій Московського Патріархату та відносно переліку загальнообов'язкових підручників. Було обговорено склад підгрупи, яка займеться створенням навчально-методичної бази для єдиного освітнього стандарту . Також відбулося обговорення складів підгруп, які будуть спеціалізуватися на підготовці підручників з основних семінарських дисциплін.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua