Єпископ Ірпінський Климент відвідав святковий захід для багатодітних родин

14 січня, у день церковного Новоліття, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, взяв участь у святковому заході для багатодітних родин, що відбувся у приміщенні Київської дитячої школи мистецтв №3.

Його Преосвященство супроводжував благочинний Деснянського благочиння столиці протоієрей Димитрій Григорак. На заході також були присутні голова об'єднання багатодітних сімей «Велика родина» Деснянського району Києва Анатолій Журавський і директор школи мистецтв №3 Олена Рябоконь.

Вітаючи усіх присутніх з різдвяними та новорічними святами, єпископ Климент подякував Анатолію Володимировичу та Олені Василівні за важливу місію виховання молодшого покоління й турботи про нього та вручив їм ікони.

Для глядачів, серед яких була велика кількість дітей, учні школи мистецтв виступили зі святковим концертом. По закінченні заходу всім дітям були роздані подарунки, придбані коштом Деснянського благочиння Києва.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua