Єпископ Ірпінський Климент відвідав Управління освіти Деснянського району Києва

29 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ, вікарій Київської Митрополії, єпископ Ірпінський Климент відвідав Управління освіти Деснянського району м. Києва. Його Преосвященство супроводжував голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко. Преосвященного владику зустріли начальник управління Постолюк Т.К. та її перший заступник Шурко О.В.

Разом із освітянами та гостями департаменту єпископ Климент оглянув експозицію «Золота осінь», що була відкрита в рамках святкування 1000-ліття преставлення святого князя Володимира, а також приурочена до осінніх свят, зокрема - Покрови Пресвятої Богородиці. Виставка була створена зусиллями та творчістю дітей дошкільних закладів Деснянського району за допомогою їх батьків і вихователів.

Владика Климент звернувся до присутніх зі словами архіпастирської настанови, в якій відзначив результат довготривалої та плідної взаємодії між духовенством та освітянами Деснянського району столиці. Він побажав і надалі прикладати всіх зусиль для їх розвитку.

Нагадаємо, що 12 жовтня учні шкільних закладів Дарницького району взяли участь у молебні для дітей, звершеному в храмі святих мучеників Адріана і Наталії Деснянського благочиння столиці.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua