KrestHodPanteleimon2015-21-лого

Єпископ Ірпінський Климент взяв участь у панігірі у Свято-Пантелеімонівському на Афоні монастирі

За багаторічною традицією до свята на честь святого великомученика і цілителя Пантелеімона було направлено на Святу Гору Афон делегацію, до складу якої увійшли митрополит Вологодський і Кирилівський Ігнатій та вікарій Київської Мирополії єпископ Ірпінський Климент.

8-9 серпня преосвященні архієреї взяли участь у панігірі (урочистому богослужінні з нагоди престольного свята) у Свято-Пантелеімонівському на Афоні монастирі. Цього дня до обителі прибули сотні паломників з України. Під час богослужіння, яке тривало 13 годин, єпископ Климент звершив молитву про мир на українській землі.

Напередодні свята делегація була запрошена до Протату (керуючого органу на Афоні), де відбулася зустріч з представниками афонських монастирів. Члени Протату висловили співчуття Українській Православній Церкві у зв’язку з кровопролиттям, якого зазнала Україна і запевнили, що Афон молиться, щоб Господь як найшвидше послав мир українському народу. Вони з пошаною розповіли про своє враження від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, якого дуже цінують на Афоні.

Після богослужіння всі паломники приклонилися до святинь Свято-Пантелеімонівського монастиря і були запрошені на святкову трапезу.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua