Єпископ Ірпінський Климент взяв участь у регіональній конференції Управління освіти

15 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ, взяв участь у регіональній конференції для представників Управління освіти, директорів та вчителів Дніпровського і Деснянського районів Києва. Темою заходу було впровадження предметів духовно-морального спрямування у навчальний процес середніх навчальних закладів Києва.

У конференції також взяли участь благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак і голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко.

За дорученням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї Украіни Онуфрія під час заходу єпископ Климент відзначив освітян нагородами Української Православної Церкви. У свою чергу, представники Управління освіти Дніпровського району вручили Преосвященному владиці подячну грамоту за внесок у розвиток духовної складової освітнього процесу в загальноосвітніх школах.

Почесними грамотами також були відзначені протоієрей Роман Матюшенко та благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк. За результатами конференції було прийнято резолюцію про сприяння впровадження предмета Християнська етика в українській культурі в освітній процес.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua