_D8A6471

Єпископ Ірпінській Климент взяв участь у відкритті пісенного фестивалю колядок у Києво-Печерській Лаврі

11 січня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбувся IV Всеукраїнський пісенний фестиваль колядок «Різдвяний передзвін».

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія захід відкрив вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент.

Звертаючись до всіх учасників та організаторів фестивалю, Преосвященний владика передав благословення Предстоятеля та побажання провести свято радісно та урочисто, як і в минулі роки. Також владика закликав усіх присутніх приймати активну участь у фестивалі, щоб мати змогу долучитися до свята та прославити Ім’я Новонародженого Спасителя.

Привітання від намісника Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла передав ієромонах Іларіон (Мокрицький).

Загалом у заході, який щорічно організовується Свято-Успенською Києво-Печерською Лаврою, взяло участь більше десятка хорових колективів столиці.

Цього року на фестиваль приїхало чимало дітей. Завдяки зусиллям волонтерів православної організації «Молодь небайдужа» на заході були присутні онкохворі діти з батьками, які розділили радість свята з іншими учасниками фестивалю. Також на концерт завітали діти недільних шкіл зі східних міст України: Краматорська, Старобільська та Сєвєродонецька.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua