Єпископ Ірпінський Климент взяв участь в урочистостях до актового дня МДА

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент взяв участь в урочистостях з нагоди актового дня Московської духовної академії. Напередодні ввечері, 13 жовтня, було звершено всенічне бдіння в академічному храмі МДАіС Покрови Пресвятої Богородиці.

У день свята в академічному храмі МДАіС Покрови Пресвятої Богородиці відбулася Божественна літургія, яку очолив митрополит Ташкентський і Узбекистанський Вікентій.

Його Високопреосвященству співслужили: голова Учбового комітету РПЦ, ректор Московської духовної академії і семінарії, архієпископ Верейський Євгеній, ректор Санкт-Петербурзької духовної академії і семінарії, архієпископ Петергофський Амвросій, архієпископ П’ятигорський та Черкеський Феофілакт, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ, доцент Київської духовної академії і семінарії, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Душанбінський і Такжикістанський Питирим, ректор Коломенської духовної семінарії, єпископ Зарайський Константин, а також гості, викладачі та студенти Московських духовних шкіл у священному сані.

На сугубiй ектенії було піднесено молитву за мир в Україні. Після завершення богослужіння відбувся святковий захід з нагоди актового дня МДАіС.

Під час урочистої частини єпископ Климент передав ректору та адміністрації Московських духовних шкіл привітання від Предстояетля Української Православної Церкви, а також зачитав вітальну адресу від Керуючого справами УПЦ, ректора Київської духовної академії і семінарії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua