Єпископ Ірпінський Климент зустрівся з керівництвом управління освіти Дніпровського району

26 листопада з благословення Блаженнішого Митроплита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством відвідав Управління освіти Дніпровського району Києва. Преосвященного владику супроводжували благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк та голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко.

В рамках зустрічі архієрей мав спілкування з начальником управління освіти Н. В. Іваніною та її заступницею Г. І. Тодосовою. Єпископ Климент розповів про досвід співпраці Церкви із закладами освіти щодо впровадження предмета Християнська етика в навчальних закладах. У свою чергу, працівники управління освіти поінформували духовенство про здобутки в цьому напрямку у Дніпровському районі столиці. На згадку про зустріч владика Климент подарував освітянам книгу про історію Церкви.

Також Його Преосвщенство ознайомився з впровадженням ініціатив з соціального служіння серед київських парафій. Так, вже не один рік поспіль київська парафія святих мучеників Адріана і Наталії Деснянського благочиння опікується малозабезпеченими мешканцями навколишніх будівель. Владика благословив нужденних, які тричі на тиждень приходять до храму для участі у благодійних обідах.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua