Єпископ Ірпінський Климент звершив богослужіння престольного свята в храмі Миколи Святоші

27 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Миколи Святоші, князя Чернігівського, Деснянського благочиння, який знаходиться на території військової частини Державної спеціальної служби транспорту України.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, настоятель храму протоієрей Павел Барщик та гості парафії в священному сані.

За богослужінням молилися голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України генерал-лейтенант Микола Мальков, керівництво та особовий склад військової частини.

Після Божественної літургії відбулася хресна хода, а військові Держспецтрансслужби підготували для гостей святковий обід: солдатську кашу, чай та солодощі.

В цей день на території 195 центральної бази Державної спеціальної служби транспорту міста Києва єпископом Климентом було звершено чин освячення завершеної будівлі для недільної школи, яка діятиме при парафії Миколи Святоші. Також владика приніс в дар недільній школі книгу Священного Писання Нового Завіту, побажавши усім майбутнім викладачам та вихованцям майбутньої школи вивчати життєдайне слово Боже та керуватися ним у житті.

Преосвященний владика передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та від імені Його Блаженства нагородив церковними грамотами настоятеля, керівний склад, військовослужбовців, будівельників та працівників за їх вагомий внесок і особисту допомогу в будівництві недільної школи.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua