Єпископ Ірпінський Климент звершив богослужіння в храмі на честь Адріана і Наталії з нагоди престольного свята

25 січня парафія на честь мучеників Адріана і Наталії відзначила мале престольне свято. У нижньому храмі на честь мучениці Татіани в день її пам'яті було звершено святкову Божественну літургію. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира богослужіння очолив вікарій Київської митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко та духовенство столиці.

Після відпусту Преосвященний владика передав всім благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та поздоровив громаду з престольним святом, побажавши, щоб молитовна допомога святої мучениці Татіани завжди зміцнювала тілесно та духовно кожного, хто приходитиме до цього храму.

Також в цей день парафіян привітав зі святом голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Станіслав Прокопенко та вручив настоятелеві храму протоієрею Роману почесну грамоту Деснянської райдержадміністрації за старанні труди на ниві виховання молоді та співпраці з освітніми органами району. Також в дар парафії пан Прокопенко передав новий Потир.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua