Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію в Свято-Ольгинському соборі столиці

7 травня, у суботу Світлої седмиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Ольгинському соборі Другого дарницького благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Першого лікарняного благочиння протоієрей Роман Барановський, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель собору протоієрей Всеволод Рибчинський, а також клірики парафій Східного київського вікаріатства.

За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Наприкінці богослужіння була прочитана молитва на роздроблення артоса, після чого відбувся хресний хід навколо Свято-Ольгинського собору.

По завершенню ходи владика Климент звернувся до духовенства і вірян зі словом архіпастирської настанови та привітав усіх зі святом Світлого Христового Воскресіння.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua