wpid-ekl_2981.jpg

Єпископ Iрпiнський Климент звершив лiтургію в Свято-Пантелеімонівському храмi столиці

18 жовтня, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії, єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію у храмі на честь святого великомученика Пантелеімона Дніпровського благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму ієрей Владислав Богдашевський, а також клірики Східного київського вікаріатства.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні, а також звершена заупокійна єктенія за загиблими пасажирами катеру «Іволга», що напередодні затонув у басейні Чорного моря неподалік від селища Затока Одеської області.

По закінченні Літургії відбувся короткий подячний молебень з нагоди 10-річчя від дня заснування парафії, після чого Преосвященний владика звернувся до присутніх зі словами привітань та, благословивши всіх, роздав кожному ікону святого преподобного Силуана Афонського.

Також під час візиту до громади святого великомученика Пантелеімона єпископ Климент ознайомився з ходом будівництва нового храму на церковній території.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua