Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію в храмі ікони Божої Матері Всецариця

25 жовтня, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері Всецариця Деснянського благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, настоятель храму протоієрей Василій Герелюк та клірики вікаріатства.

Після читання Святого Євангелія Преосвященний владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді, в якій підкреслив необхідність для християн бути єдиними, як про те молився Господь Ісус Христос перед Своїми хресними стражданнями.

Після закінчення Божественної літургії єпископ Климент очолив хресний хід навколо храму, після чого привітав громаду з недільним днем та, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, відзначив благодійника храму церковною нагородою.

На завершення для всіх присутніх була організована братська трапеза.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua