Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію в храмі на честь благовірної цариці Тамари

24 квітня, у свято Входу Господнього у Єрусалим, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним Київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь благовірної цариці Тамари Першого дарницького благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Олексій Савенко, клірики та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія Преосвященний владика звернувся до пастви зі словом проповіді. За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння єпископ Климент освятив гілки верб і ваій, що принесли віряни до храму. Преосвященний владика передав віруючим вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія, привітав настоятеля і паству парафії зі святом Входу Господнього в Єрусалим. З благословення Предстоятеля УПЦ було нагороджено ктитора храму Соломона П. орденом святого апостола Іоанна Богослова І ступеня. У свою чергу, протоієрей Олексій подякував архієрею за архіпастирський візит.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua