wpid-ekl_3315.jpg

Єпископ Ірпінський Климент звершив лiтургію в храмi на честь Миколи Святошi

27 жовтня, у день пам’яті святого преподобного Миколи Святоші, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Миколи Святоші Деснянського благочиння столиці.
Свято-Миколо-Святошинський храм знаходиться на території військової частини Державної спеціальної служби транспорту у Деснянському районі Києва.

Його Преосвященству співслужили благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму протоієрей Павел Барщик та клірики вікаріатства.

За богослужінням молилися представники Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту на чолі з головою генерал-лейтенантом Миколою Мальковим.

На сугубiй ектенії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після відпусту єпископ Климент привітав присутніх із престольним святом та висловив подяку керівництву Державної спеціальної служби транспорту за всебічну підтримку парафії на честь преподобного Миколи Святоші. З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Преосвященний владика відзначив настоятеля храму, благодійників і активних парафіян орденами та почесними грамотами Предстоятеля УПЦ.

У свою чергу, генерал-лейтенант Микола Мальков подякував єпископу Клименту за постійну духовну підтримку військовослужбовців, на території військової частини яких розташований храм. Він підкреслив, що Божою милістю ніхто з 802-х військовослужбовців, які у складних умовах виконують свій службовий обов’язок на Сході України, не загинув.

По закінченні привітань був звершений хресний хід навколо храму, після чого для всіх віруючих була організована трапеза.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua