Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію в храмі на честь мученика Трифона

14 лютого, у Неділю 37-му після П’ятидесятниці та день пам’яті святого мученика Трифона, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі святого мученика Трифона Деснянського благочиння столиці з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту  Київ  протоієрей Віктор Іващук, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Дмитрій Григорак, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму протоієрей Віталій Гринюк і клірики столиці.

Після читання Святого Євангелія єпископ Климент звернувся до парафіян храму зі словом проповіді, в якій вказав віруючим на приклад життя митаря Закхея, котрий без зволікань навернувся до Бога, почувши заклик Ісуса Христа.

На сугубiй ектенiї Преосвященний владика підніс молитву про низпослання миру для України.

Звершивши короткий молебень перед іконою святого мученика Трифона, Його Преосвященство звернувся до кліру та громади храму зі словами вітань і благословив усіх.

У свою чергу, наймолодші парафіяни привітали архієрея віршованими рядками.

Після богослужіння всiм присутнім була запропонована трапеза.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua