Єпископ Ірпінський Климент звершив освячення Свято-Воскресенського храму Дніпровського благочиння

1 листопада, у Неділю 22-гу після П'ятидесятниці, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митроплита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі Воскресіння Христового Дніпровського благочиння столиці. Перед початком богослужіння був звершений чин Великого освячення храму.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму протоієрей Сергій Кострубицький, а також духовенствао вікаріатства.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до віруючих зі словом проповіді. На сугубiй ектенiї була піднесена молитва за мир в Україні.

По завершенні богослужіння Преосвященний владика привітав настоятеля та парафіян з визначною подією в житті їх громади - освяченням храму, а також передав віруючим предстоятельське благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Нагадаємо, що у ніч з 5 на 6 червня цього року невідомими був звершений підпал храму Воскресіння Христового Дніпровського благочиння столиці, внаслідок якого виникикла пожежа у вiвтарній частині споруди. Проте трапилося диво - вогонь не завдав шкоди найбільшим храмовим святиням: Антимінсу, Євангелію та Святим Дарам Тіла і Крові Христових, що знаходилися в дарохранительниці.

Не дивлячись на неодноразові звернення УПЦ, а також представників моніторингової місії ОБСЄ щодо акту вандалізму, управління МВС у м. Києві закрило кримінальну справу про підпал "за відсутністю складу злочину".

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua