Єпископ Ірпінський Климент звершив освячення храму на честь блаженної Матрони Московської

2 травня, у день пам’яті блаженної Матрони Московської, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив чин освячення храму на честь блаженної Матрони Московської Деснянського благочиння столиці, де очолив Божественну літургію.

Його Преосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Дмитрій Григорак, настоятель храму протоієрей Віталій Гринюк, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, а також духовенство столиці.

Перед початком богослужіння Преосвященний владика звершив чин освячення храму. На літургії були піднесені молитви за мир в Україні.

По закінченню богослужіння єпископ Климент привітав кліриків і парафіян з визначною подією у житті громади – освяченням храму та його першим престольним святом. Також Його Преосвященство передав усім присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви і подякував громаді на чолі з настоятелем протоієреєм Віталієм за понесені труди у справі розбудови храмового комплексу при парафії на честь мученика Трифона.

Владика також відвідав відновлений храм, якій навесні цього року був підпалений вандалами. Зусиллями парафіян знищений дах храму вдалося відновити і встановити ще більшу баню з хрестом.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua