EKL_7291-1024x678

Єпископ Ірпінський Климент звершив подячний молебень за порятунок життів воїнів ЗСУ

29 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством звершив подячний молебень в храмі преподобного Миколи Святоші, що розташований на території військової частини у Деснянському районі Києва.

Під час молебню були піднесені подячні молитви Господу Богу за порятунок життів трьох військових ЗСУ, що несуть службу при місцевій військовій частині.

Під час виконання воїнами свого обов’язку на території зони АТО, їхній транспорт зруйнували вщент. Самі чоловіки вийшли практично цілими і неушкодженими, отримавши лише легку контузію. Вони впевнені, що в такій ситуації вижити практично не було шансів. Тож окрім як дивом назвати це не можуть.

«Сильний вибух був, це була ракета. Керована ракета. Це було миттєво, ніхто… що рядом були військовослужбовці. Вони теж не чули і не бачили. Повністю знищена екскаваторна установка. Ну, 3 людини після 2 обстрілів залишилися жіві, значить будемо жити. Ще повоюємо», – розповів військовослужбовець державної спеціальної служби транспорту Валерій Денисенко.

Після завершення спільної молитви владика Климент звернувся до присутніх зі словами настанови та за дорученням Блаженнішого Митрополита Онуфрія нагородив трьох військових орденами великомученика Георгія Побідоносця.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua