2689-vi

Єпископ Макарівський Іларій молитовно відзначив свій ювілей

8 травня в Свято-Преображенському соборі міста Києва було звершено Божественну літургію, під час якої молитовно вшанували ювілейний 45-ий день народження єпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством.

Богослужіння звершили вікарії Київської Митрополії: настоятель собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Макарівський Іларій та єпископ Обухівський Іона. Преосвященним владикам співслужили благочинні та клірики Макарівського вікаріатства, духовенство собору.

На літургії було піднесено особливі молитви за мир в Україні, за здоров’я Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та єпископа Іларія.

Наприкінці богослужіння митрополит Олександр привітав ювіляра з 45-літтям, передав благословення Його Блаженства, а також слова вітання Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія. У подарунок владиці Іларію вручили панагію. Благочинні Макарівського вікаріатства побажали владиці і надалі залишатися прикладом для кліриків ввіреного йому вікаріатства у вірності Богові, Церкві та у виконанні заповідей Господніх.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua