Єпископ Макарівський Іларій освятив накупольнi хрести новоспорудженого храму села Мостище

15 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської митрополії, звершив чин освячення накупольного хреста новоспорудженого Хрестовоздвиженського храму села Мостище Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: настоятель парафії, благочинний архімандрит Філарет (Єгоров), духівник благочиння ієрей Володимир Гмирянський, клірики Макарівського вікаріатства.

За богослужінням молилися депутати Макарівської районної ради, представники органів місцевого самоврядування, директор допоміжної школи-інтернату для дітей з розумовими відхиленнями Наталя Василенко разом з педагогічним колективом та вихованцями.

По завершенні чина освячення єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій зазначив, що життя християнина є постійним хрестоносінням. І воно буде для нас спасительним тоді, коли свій життєвий хрест ми будемо нести не ремствуючи, з радістю. Тоді ми будемо справжніми громадянами Неба і землі. Про це необхідно пам’ятати завжди, а особливо в наш непростий час.

Після освячення хреста усі присутні приклалися до нього, хрест було піднято на баню купола.

Владика Іларій поздоровив настоятеля та парафіян з завершальним етапом будівництва та подякував усім, хто причетний до храмового зведення, за труди і відзначив, що церкву було споруджено в невеликому селі силами самої громади за короткий строк. Архімандрит Філарет від імені парафіян подякував архієрею за звершене богослужіння та передане благословення Предстоятеля УПЦ. Отець благочинний попросив передати слова синівської любові Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua