20150606_105143-vi

Єпископ Макарівський Іларій освятив наріжний камінь на місці будівництва храму у селі Калинівка

6 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, звершив Божественну літургію в храмі на честь святої великомучениці Варвари у селі Калинівка Макарівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму ієрей Сергій Висланько, духовенство Макарівського вікаріатства.

Богослужіння відбувалося просто неба. Після сугубої єктенії єпископ Макарівський возніс молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії владика Іларій звершив чин освячення наріжного каменю церкви, яка будуватиметься в Калинівці.

Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом настанови, у якому зазначив, що храм Божий є часткою Неба на землі, як і Церква Христова є Небом на землі. І ми маємо дорожити молитвою, храмом і Церквою.

Владика Іларій передав всій парафіяльній громаді благословення та привітання зі знаменною подією Предстоятеля Української Православної Церкви.

Настоятель храму від імені всіх парафіян щиро подякував Преосвященнішому владиці за звершену Божественну літургію та відправлений Чин закладки храму. Отець Сергій відзначив, що за всю історію села тут вперше було відправлено богослужіння архієрейським чином.

Благочинний Макарівського благочиння подякував архієрею за вознесену молитву за такий потрібний для нашої держави мир та за передане благословення Його Блаженства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua